Nice, Magnifique Villa Vue Mer Avec Piscine

  • 90 m²
  • 3 soverom
  • 2 baderom

Nice, Magnifique Villa Vue Mer Avec Piscine tilbyr en innkvarteringssted med et eget svømmebaseng og et komplett kjøkken. Stedet har 2 rom og 2 baderom.

På en terasse kan du nyte utsikten over sjøen.

En 15 minutters kjøretur tar deg til Charles Negro fotografimuseum og Colline du Château ligger kun en 20-minutters kjøretur unna. Villaen ligger et par minutter med bil fra Observatoire de la Côte d'Azur. Den nærmeste flyplassen er Monaco Heliport, 5 km fra Nice, Magnifique Villa Vue Mer Avec Piscine.

Trenger du flere alternativer?
Check Top hotels near Nice, Magnifique Villa Vue Mer Avec Piscine
Villa vue mer, terrasse et spa
pris kun for mobil

Villa vue mer, terrasse et spa

8.0
Veldig bra 50 anmeldelser
25 m fra overnattingsstedet
USD 256 USD 230
per natt
Villa Galetto
pris kun for mobil

Villa Galetto

815 m fra overnattingsstedet
Villa Les Sources Vi4245 By Riviera Holiday Homes
pris kun for mobil

Villa Les Sources Vi4245 By Riviera Holiday Homes

2.7 km fra overnattingsstedet
USD 1691 USD 1522
per natt
    Hvordan komme seg til hotellet

    Flyplasser

    Cote d'Azur internasjonale lufthavn
    19 km

    Togstasjoner

    Pont Michel Tram Stop
    3,5 km

    Fasiliteter

    Internett

    • Wi-Fi

    Parkeringsmuligheter

    • Parkering

    For barn

    • Brettspill

    Fritidsaktivitet

    • Stupebasseng
    • Solsenger
    • Hageområde
    • Grillfasiliteter

    På rommene

    • Klimaanlegg
    • Terrasse
    • Hagemøbler
    • Te- og kaffefasiliteter
    • Spisebord

    Boligareal

    • Vaskemaskin

    Utstyr

    • Flatskjerm tv

    Generelle fasiliteter

    • Røyking på stedet er forbudt
    • Røykvarslere
    • Familierom

    Kjæledyr

    • Ingen kjæledyr tillatt !

    Viktig informasjon

    Innsjekking: fra 17:00 til 23:59
    Utsjekking: til 10:00
    Lisensnummer06088024140AK
    Ofte stilte spørsmål
    • Hvor mye koster det å bo på Nice, Magnifique Villa Vue Mer Avec Piscine?
      Prisen for en natts opphold i Nice, Magnifique Villa Vue Mer Avec Piscine er €583.
    • Hva er reglene for innsjekking og utsjekking på Nice, Magnifique Villa Vue Mer Avec Piscine?
      Gjester på Nice, Magnifique Villa Vue Mer Avec Piscine må sjekke inn senest 23:59 og sjekke ut før 10:00.
    • Er det noen fine restauranter i nærheten av Nice, Magnifique Villa Vue Mer Avec Piscine?
      Restauranter i nærheten av Nice, Magnifique Villa Vue Mer Avec Piscine inkluderer La Gourmandine og Boulangerie La Fougasse.
    • Er det et basseng på Nice, Magnifique Villa Vue Mer Avec Piscine?
      Ja, gjester på Nice, Magnifique Villa Vue Mer Avec Piscine kan nyte et eget svømmebaseng stedet.

    Sted

    Map
    I nærheten

    Flyplasser

    Cote d'Azur internasjonale lufthavn
    19 km

    Togstasjoner

    Pont Michel Tram Stop
    3,5 km

    Severdigheter i nærheten

    Restauranter i nærheten

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser ennå :(

    Hvis du bodde på dette hotellet, kan du dele opplevelsen din med oss

    Skriv en anmeldelse

    Skriv en anmeldelse

    Når reiste du?

    Din vurdering punkt

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Veldig dårlig
    Utmerket

    Dine detaljer

    Hvor er du fra?
    Takk! Takk for at du tok deg tid til å dele opplevelsen din. Anmeldelsen din vil bli publisert innen kort tid.
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelsen er ikke sendt.

    Kontakt Oss

    Hvis du trenger mer enn 4 rom, vennligst anmod gruppebestilling.
    Dine detaljer
    Emne
    Beskjed
    Nice, Magnifique Villa Vue Mer Avec Piscine

    Vis på kart:

    Attraksjoner
    Anbefalte restauranter
    Offentlig transport
    Takk for din tilbakemelding
    Takk for påmelding
    Lukk